ÖDEME SEÇENEKLERİ

Ödememi Nasıl Yapabilirim?

YURTİÇİ ALIŞVERİŞLER:

Yurtiçi alışverişlerinizde ödemelerinizi; kredi kartınızla, banka kartınızla, Banka hesabınızdan havale -eft seçeneklerinden birisini kullanarak yapabilirsiniz. Kapıda Ödememiz Yoktur.

Kredi Kartı ve Banka Kartı ile Ödeme: Alışverişlerinizde, banka kartınızı yada Kredi Kartınızı kullanarak alışveriş yapabilirisiniz. Kredi kartı ve banka kartı İle alışverişlerinizde Taksit Seçeneğimiz mevcuttur. Kredi Kartı veya Banka Kartı bilgileriniz sistemimizde saklanmaz. 3D Secure ve SSL Güvenli Ödeme Sistemleri İle Bilgileriniz Korunuz Güvenli Ödeme Yapılır. Ödeme yapacağınız anda direk bankanızla sistem güvenle iletişime geçerek alışverişiniz tamamlanır.

Hesaptan Havale: Seçeneği ile ödeme yapmak için ÖDEME SAYFASINDA havale seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Banka Bilgilerimiz havale seçeneğini seçerseniz karşınıza çıkaçaktır. Karşınıza Çıkan banka hesaplarımızdan herhangi birine havale yapabilirsiniz. Havale Yapıldıktan Sonra Whatsapp Hattımızdan Bize Dekontun Resmini Gönderebilirsiniz.

Yurtiçi alışverişlerde Kredi kartına Taksit: Kredi kartınız ile ödemelerinizde, siparişi tamamla sayfasında kredi kartlarınızı seçtikten sonra taksit seçeneklerini görebilirsiniz.

YURTDIŞI ALIŞVERİŞLER:

Yurtdışı alışverişlerinizde ödemelerinizi; Yurt Dışı Alışverişlerinizde Ödemenizi Direk Avrupa Hesabımıza Düşük Maliyetli Olarak Havale Yapabilirsiniz. Kredi kartı, banka kartınız havale ve diğer tüm ödeme seçenekleri ile veya (Western union-Ria-Coronapay-Upt-Debit – ATM) ile yapabilirsiniz. Banka Bilgilerimiz havale seçeneğini seçerseniz karşınıza çıkaçaktır. Karşınıza Çıkan banka hesaplarımızdan avrupa hesabımıza havale yapabilirsiniz. Havale Yapıldıktan Sonra Whatsapp Hattımızdan Bize Dekontun Resmini Gönderebilirsiniz.

0
    0
    Sepetim
    Sepetiniz Boş