GİZLİLİK VE GÜVENLİK

Toptan Kadın Giyim Tesettür Erkek Giyim de İndirimler Kampanyalar Avantajlar.

GİZLİLİK

www.istanbultoptangiyim.com.tr müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş,telefon,e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir

www.istanbultoptangiyim.com.tr sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece www.istanbultoptangiyim.com.tr bünyesinde kullanılmaktadır.

www.istanbultoptangiyim.com.tr üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır. www.istanbultoptangiyim.com.tr e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, www.istanbultoptangiyim.com.tr müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla www.istanbultoptangiyim.com.tr iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

ÖDEME GÜVENLİĞİ:

Ayrıca www.istanbultoptangiyim.com.tr’da ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır.256 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelenip gönderilmektedir. Ödeme sayfasında istenilen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde www.istanbultoptangiyim.com.tr veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında görülmemekte vede tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.istanbultoptangiyim.com.tr arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Sitemizde 128 Bit SSL güvenlik sertifikası ile %100 güvenilir alışveriş yapabilirsiniz.

Saygılarımızla ; www.istanbultoptangiyim.com.tr

Çalışma Saatleri Haftaiçi : 09.00-19.00 arası Cumartesi : 09.00-13.00 arası Her türlü sorunuz için iletişim formundan iletişime geçin veya

0545 230 83 42 0532 444 51 51 no’lu telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

0
    0
    Sepetim
    Sepetiniz Boş